-2

Niezwykłe osiągnięcie Igi fokonała tego po raz pierwszy, awans #Wimbledon do ćwierćfinału.

you are viewing a single comment's thread
view the rest of the comments
[-] harcesz@szmer.info 4 points 1 year ago

Nie zmienia to faktu, że linkujesz do strony, która szczuje na ludzi.

[-] mkfirma@szmer.info 1 points 1 year ago

Linkuje na stro TVP.Sport która zajmuje sie sportem i do wiadomości o zwyciestwie Igi Świątek, oglądam też TVP.Sport jesli chce obejrzeć jakueśvwydarzenia sportowe np Igrzyska Europejskie, owszem starano sie to wykorzystac prooagandowo ale jeśli nikt inny tego nie transmituje to nie mam wyjscie nie mam zamiaru rezygnować z emocji sportowych bo nie maja nic wspólnego z prooaganda innej redakcji na TVP

[-] harcesz@szmer.info 1 points 1 year ago

A broni ci ktoś? Informuję cię, jak te linki są tu odbierane i w swoim imieniu proszę, żeby w miarę możliwości tego nie robić.

[-] mkfirma@szmer.info 1 points 1 year ago

Linki sportowe tez sa tak odbierane to chyba jakaś przesada, nie widze tam żad ej politycznej treści

[-] harcesz@szmer.info 1 points 1 year ago

To daje ten sam serwis do którego kierujesz ruch ze strony dla ludzi brzydzących się tym co robią. Jest wiele innych redakcji sportowych informujących o tym samym.

[-] mkfirma@szmer.info 0 points 1 year ago

Akurat ten mam zainstalowany na moim telefonie i wysyla mi wiadomnienia to tez udostepniam

load more comments (1 replies)
load more comments (4 replies)
load more comments (4 replies)
this post was submitted on 10 Jul 2023
-2 points (33.3% liked)

wiadomosci

270 readers
5 users here now

W tej społeczności zamieszczamy artykuły.

Regulamin:

  1. Twój link zostanie usunięty jeśli:
  1. W kwestiach niewypisanych w tym regulaminie mają zastosowanie zasady portalu szmer.info

founded 3 years ago
MODERATORS